78. PS Skalka pro účastníky našeho letního tábora a jejich kamarády i v roce 2013 připravila týden na horách.

Tak jako v minulých letech se chystáme vyrazit na lyže, možná i snowboardy. Z minulých let víme, že největší počet našich účastníků je z Prahy 7, a proto jsme termín našich hor stanovili tentokrát na jarní prázdniny v termínu 16. – 23. 2. 2013. Opět bychom rádi navštívili malé lyžařské středisko ve Strážném v Krkonoších nedaleko Vrchlabí. Vzhledem k tomu, že penzion z letošní zimy se ukázal jako vynikající volba, zajistili jsme ubytování opět v penzionu U Kurtu (www.ukurtu.eu), který stojí přímo na sjezdovce. Možnosti lyžování jsou na přilehlém obecním vleku ve Strážném, či na protilehlém kopci v areálu Bubákov.

Stravování 3x denně je zajištěno v penzionu, ve kterém budeme bydlet. Účastnický poplatek za sedmidenní pobyt zůstal stejný jako letos tj. 3600,- Kč. V účastnickém poplatku je zahrnuto ubytování, strava a doprava z Prahy a zpět. Poplatky za vleky si budou děti platit na místě dle potřeb a schopností lyžaře, dostačující částka pro průměrného lyžaře je cca 1500,- Kč.

V případě zájmu o snowboard (nikoli lyže), nás prosím speciálně upozorněte, budeme se snažit vyhovět i milovníkům sněhu na jednom prkénku, jen potřebujeme znát přesný počet zájemců.

Kačleháci zasílejte prosím přihlášky na e-mail vedeni@kaclehy.cz nejpozději do 16. 12. 2012, nebo můžete volat Aleně Košařové na mobil 732 386 584. Vzhledem k omezenému počtu míst neotálejte dlouho.

Úhradu účastnického poplatku je potřeba provést nejlépe do 31. 12. 2012 na účet 556690/0300.