Fórum

Fórum je zde pro vás pro všechny, kteří nám chcete zanechat zprávu, na něco se zeptat (ať už k letnímu táboru či na něco zcela jiného), nebo jen pozdravit ostatní. Vedení oddílu Kačleháci si vyhrazuje právo nepřístojné příspěvky z fóra mazat 😉

Napište nový příspěvek do našeho fóra

 
 
 
 
 
Pole označená * jsou povinná.
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
18 entries.
Vedení oddílu Kačleháci wrote on 22. července 2020 at 23:15:
Katko, díky za dotaz. Fotky jsou, zkusíme je sem nahrát co nejdříve.
Kateřina wrote on 17. července 2020 at 22:38:
Dobrý den,chtěla bych se zeptat jestli lze někde dohledat fotky z roku 2005,2006,2007?
Dekuji
Tomáš Kačlehy wrote on 28. května 2020 at 09:39:
Ahoj, dlouho se tu nic neděje, resp. nikdo se neptá, tak já aspoň oznámím, že jsme začali více fungovat na facebooku a založili si táborový instagram, kde to už také začíná žít 🙂 Pro rychlejší návštěvu těchto sociálních sítí, abyste byli v obraze, jsme vytvořili na hlavní stránce ikony s rychlými odkazy.
Ája za Kačleháky wrote on 14. února 2018 at 20:13:
Dobrý den,

děti mají večerku v 22 hodin, na celý režim dne se můžete podívat zde: http://www.kaclehy.cz/letni-tabor/rezim-dne/
anna suchopárová wrote on 14. února 2018 at 14:34:
Dobrý den moc bych se chtěla zeptat kdy chodí děti spát.Děkuji za odpověď. suchopárová
Petr wrote on 13. června 2017 at 11:10:
Ahoj Kačleháci, ooo jak vám závidím, že můžete stále jezdit k tak úžasnému rybníku a skvělé přírody, která se v okolí nachází. I když v dnešní době se okolní lesy poněkud změnily (třeba okolí Bílé skály) 🙁 Na tato místa jsem jezdil cca v letech 1970 - 1992 na louku, která každoročně ožívala na přelomu července a srpna a ležela na protější straně rybníka. Bohužel, jak jsme se později dozvěděli, jakási politická tahanice způsobila, že nám byl pobyt zakázán 🙁 V současnosti již pouze s nostalgií vzpomínám, jak to byly vždy skvěle strávené prázdniny a později i dovolené s mými dětmi. Vaší táborovou základnu znám, často jsme okolo chodívali při procházce po hrázi, kdy jsme nejprve míjeli vyhořelý dub, pod kterým býval též pionýrský tábor, na konci hráze byl ten váš a když pak člověk pokračoval kousek dál po žluté turistické značce, došel k třetímu táboru, odkud se každé ráno a večer neslo troubení budíčku a večerky 🙂 Držím vám palce, ať ještě dlouho můžete jezdit na tak skvělou základnu v úžasném okolí. Petr Oulík
Alena wrote on 29. března 2015 at 16:14:
Moji milí minulí, současní i budoucí Kačleháci. Je to již hodně dlouho, co dva z našich vedoucích, Karel Šnábl st. a Ivan Krňanský v roce 1973 začali shánět novou vhodnou táborovou základnu pro naši 78.PS SKALKA. Nakonec zvítězila ta u kačležského rybníka. Od té doby prošlo táborovou základnou odhadem více než 1600 dětí, instruktorů a vedoucích. V paměti mi jich z počáteční doby zůstává už jen pár desítek. Ať to byl Šprček, Ty s bráchou a vaše slavná partička, Fanda, nezapomenutelný Mireček, Jenny, Inža, z vedoucích Šotek (později zvaný Vikin), Zuzana Hazlbachová, Pískle, Berouš, Ivana Kašparová, Kamnář, Šláha, Čárloun, Ondra Fatka, matka Šnáblová,…… Je hezké, když si členové oddílu po mnoha desítkách let vzpomenou na všechny ty zážitky z běžného táborového života i nočních bojovek či památných výsadků. Alespoň vím, že moje práce, práce všech oddíláků, instruktorů i kamarádů táborové základy měla a snad ještě i v současné době má svůj smysl.
Jirka ŠímaKUBA wrote on 23. března 2015 at 15:44:
Zdravím Hlavasku Alenu a vzpomínám na
počátky 80-tek a nezapomenutelné Kačlehy a 78 PS.Skalku.
Tučňáci,Rackové,Pískle,Čárloun s bráchou,starý Šnáblovi,Ondra Fatka,Šotek...atd a naše partička:Bizon(Flígl),Pitris(Fajt),Láďa Hodek..atd.Určitě pamatuješ i staršího bráchu Frantu Šímu.Je to asi 3 roky zpátky co jsem na jihu z jara vejletoval a tak jsem se nemohl nemrknout.Všechno stejný,možná i větší i když to bývá většinou obráceně.
U kuchyně dva stany,dvě auta,rozdělaná snídaně,ale nikdo nikde.Tak jsem si s úsměvem a dojetím zavzpomínal.
S Frantou Mošanským jsem se nedávno srazil na Malířské akci,tak mi referoval a společně jsme zavzpomínali.
Všechno to mělo velký smysl a díky za všechno co jste pro nás obětovali,dělali a vydrželi. A že v tom pokračujete dále. Pozdavuj,mějte se všicni fain,doufám,že jsi si vzpoměla okoho jde a jestli ne,tak to neva.Mě vítr zavál do Podještědí, mám les hned za baráčkem,tak že na bojovky,do kopřiv a klikovat za "vole"
můžu chodit,kdy se mi zachce.Ahoj všem a těm co šlechtěj dětskou duši zvlášť 🙂
Šprček wrote on 29. ledna 2015 at 16:18:
Šprček,zdraví všechny pokračovatele tábora mého dětství a samozřejmě Alenu ,která jediná mě bude pamatovat z dob kdy jsem chodil do její skupiny ,kterou vedla se Šotkem. Dnes jsem se probudil ve tři hodiny ráno a hlavou mě prolítlo ,že je to letos už skoro 40 let od mé první účasti v Kačlehách roku 1976.Pak už jsem jen vzpomínal na jeden zážitek za druhým v těchto kouzelných končinách. Přeji všem ať v Kačlehách prožijí tak krásné chvíle jako já. Ať na ně můžete vzpomínat s úsměvem na rtech i duši .Ať vás dokážou pohladit i když se zrovna nedaří . Srdečně všechny zdraví Šprček
admin wrote on 26. listopadu 2012 at 12:01:
Ahoj, omlouvám se všem, chvíli nešly tady ve fóru dělat mezery. Už je vše opraveno. Díky za pochopení.
Šéfová wrote on 18. listopadu 2012 at 18:04:
Pro-Honzu:Skalka-má-tábor-pořád,nikoliv-už-vedle-Smetanky,-ale-vedle-soukromého-pozemku-a-když-se-jde-okolo-studánky-tak-místo-kde-měla-10.-pionýrská-skupina-J.Dimitrova-Uhelný-trh-tábořiště-připomíná-již-jen-polorozbořený-sklípek.Na-mravenčáku-je-pořád-spousta-mravenišť-a-je-tam-pořád-stejně-krásně-jako-kdysi.
Honza wrote on 22. července 2012 at 14:24:
Skalka,hm.(nejdoumidělatmezery)Skalka-mívala-tábor-vedle-Smetanky-a-když-se-šlo-kolem-studánky-a-tam-co-měl-chatu-Láďa-z-Hradce-tam-býval-ten-náš-tábor-10.Pionýrská-skupina-J.Dimitrov-Uhelný-trh-Praha--Pamatuje-to-někdo-z-Vás?Je-na-tom-poloostrově-pořád-tolik-mravenišť?Je-tam-pořád-tak-strašně-krásně?
Tomáš wrote on 3. dubna 2011 at 23:12:
Já to nebyl. ?:))
Arnošt wrote on 25. března 2011 at 10:27:
Nóooo, forum dobrý. Tak pište piště... :))
A pozor, hádanka měsíce:
Jste obžalován u soudu.
Soudce je férovej chlap, takže Vám nabídne následující řešení případu:
"Můžete říci jednu oznamovací větu na svou obranu. Pokud nám zalžete, tak Vás oběsíme. Pokud řeknete pravdu, tak Vás zastřelíme."
Co řeknete?
Charlie wrote on 4. března 2011 at 20:02:
Ahoj Kačleháci.Bude letos tábor a kdy?
Žíla wrote on 16. února 2011 at 17:05:
Čau lidi ;)))
Ája wrote on 14. února 2011 at 15:50:
Jak bylo na lyžáku? Byl ještě vůbec sníh? 🙂
Ondra wrote on 8. února 2011 at 15:55:
JÉÉÉÉÉ...fóóóórum 😀